Drakadeemia on juba 9. hooaega tegutsev kool, mis on keskendunud loovkirjutamise õpetamisele ja selle valdkonna arendamisele. Meie juures on saanud täiendharidust paljud andekad näitekirjanikud, kirjanikud ja stsenaristid. Kirjutamine Drakadeemias on mänguline ja sellele aitab kaasa pidev oma kirjutatud jagamine ja tekstidele tagasiside saamine. Igal hooajal tuleme välja uute kursustega ning täiustame neid, mis varasemalt populaarsed on olnud.

Otsime enda väikesesse toimekasse kollektiivi ürituskorralduse juhti, kelle peamiseks tööülesandeks on 3-5 korral aastas Drakadeemia ühisürituste korraldamine: hooaja avamine, jõulupidu, suvepäevad, kohtumised kirjanike ja teatripraktikutega.

Kasuks tuleb, kui oled varasemalt ise üritusi korraldanud, olnud osaline selle protsessi juures ja tead, kuidas see käib.

Me täname ja toetame Sind:

- vahva seltskonnaga ja põneva tööga teatri, kirjanduse ja koolitusvaldkonnas,

- prii sissepääsuga teatud teatrite etendusele ja sooduspakkumistega teatripiletitele,

- võimalusega tulla ühele Sulle sobivale Drakadeemia kursusele hooaja jooksul 30% soodustusega,

- võimalusega saada palju häid ja põnevaid kontakte kultuuri valdkonnast.

Tegemist on vabatahtliku tööga, mille maht on hinnanguliselt 5 tundi kuus (vaba graafikuga). Soovi korral on sul võimalik töötada Drakadeemia ruumides Vene tn 6, Tallinnas.

Huvi korral saada enda CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 18. septembriks Drakadeemia juhataja Siret Campbellile, siret at drakadeemia.eu.