Siret Campbell (end. Paju) on Drakadeemia asutaja.

Sireti haridus- ja töökäik on olnud väga rahvusvaheline. Ta õppis kirjandust ja filosoofiat Bard College Berlin ülikoolis. Seejärel suundus ta õppima lavastamist ja dramaturgiat Londoni teatriakadeemiasse The Royal Central School of Speech and Drama. Ta on osalenud mitmetes teatriprojektides Suurbritannias, Saksamaal, Hollandis, Poolas ja Eestis.

Oma tööd Drakadeemia ja kirjutamise õpetamisega kirjeldab ta järgmiselt:

Minu kireks on tuua kokku kirjutavate inimeste kogukond. Eestis on palju selliseid inimesi, kes väljendavad end just läbi tekstide, aga kuna nende põhitöö on seotud millegi muuga, ei kuulu nad oma kirjanduslike huvidega justkui kuhugi. Drakadeemia näol on nad leidnud endale mõttekaaslasi, kellelt saada julgustust ja inspiratsiooni.

Minu jaoks on nauding mõelda välja erinevaid kirjutamiskursusi. See on tõeline looming! Kuidas leida moodused selleks, et autorid jõuaksid suurepäraste mõtete ja edasi nende teostuseni? Kuidas aidata kaasa sellele, et olemasolevad ideed jõuaksid järgmistele tasanditele ja õitseksid julgemalt?

Õpetamismeetod, mida mina oma töös rakendan, ongi pigem suunav. Näen oma rolli selles, et tutvustada oma õpilastele seda, mis juba olemas on ja stimuleerida neid harjutustega, mis tipneksid nende jaoks uute avastustega. Kirjutamises pole õigeid ega valesid vastuseid, neid ei saaks üheltki kirjutamiskursuselt oodata. Kursused ja õpetajad saavad julgustada. Kuidas seda julgustust ja inspiratsiooni iga autor edasi kasutab või rakendab, sõltub juba temast endast.

Siret on õpetanud kursusi ja andnud loenguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunstikoolis,  Eesti Kunstiakadeemias, Tartu Ülikoolis ja Tallinna Ülikoolis.